Меню сайту

Працівники ліцею

Фото в VK

Адреса ліцею
65076

 м.Одеса,
Профсоюзна, 9
(048) 761-68-61
(приймальна комісія); 

Official Web-Site:
www.odvl.at.ua
E-mail:
odvl@ukr.net

Ми в соц. мережі:
facebook


Друзі сайту

Статистика

статистика посещений


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Україні


Відеоролік про нас...
  


До Одеського ліцею приймають лише учнів, що закінчили 9 класів, тобто юнаків 15-16 років!
Одеський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою
є середнім загальноосвітнім навчальним закладом із поглибленим вивченням основ захисту Батьківщини, військової етики та фізичної підготовки

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЛІЦЕЮ

   Ліцей забезпечує здобуття вихованцями повної загальної середньої освіти і здійснює їх допрофесійну військову підготовку.

   Випускники ліцею отримують атестат про повну загальну середню освіту державного зразка і направлення від командування ліцею, з урахуванням результатів навчання та особистих здібностей юнака, на навчання до військових вищих навчальних закладів ЗС України та інших військових формувань України, а також військових навчальних підрозділів цивільних вищих навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

   До ліцею приймаються юнаки - громадяни України віком 15-16 років на рік вступу, які здатні за морально-психологічним та станом здоров'я навчатися в ліцеї і виявили бажання стати офіцерами Збройних Сил та інших військових формувань України та мають базову загальну середню освіту. У юнаків, які мають у табелі успішності за дев'ятий клас (1 cеместр) оцінки нижче 4 балів та не вивчали у навчальному закладі англійську мову, документи не приймаються.              

   Відбір вступників проводиться на підставі вивчення особової справи юнака; зарахування - за результатами вступних іспитів.

   

Вступні іспити передбачають:

- фахові вступні випробування:

- вступні іспити із загальноосвітніх дисциплін: 

 • українська мова (тести) - зразки;

 • математика (тести та письмове рішення певних задач) - зразки.

   Вступники, які не витримали фахові вступні випробування, до вступних іспитів не допускаються.

  Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних іспитів, зараховуються діти-сироти та діти, які залишилися без опіки (піклування) батьків, а також діти, у яких один з батьків-військовослужбовців загинув при виконанні службових обов'язків.

   Першочергове право на зарахування до ліцею при рівності набраних балів мають юнаки з числа дітей-сиріт, дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, дітей, батьки, яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків та дітей з багатодітних сімей.

 

 Юнаки, які виявили бажання вступити до ліцею, подають особисто або надсилають до ліцею поштою в термін з 01 квітня до 30 ЧЕРВНЯ поточного року

НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

Одну папку зав'язками для оформлення особової  справи, в якій:

1. особиста заява вступника  - зразок заяви;

2. заява батьків (або, осіб які їх заміняють) - зразок заяви;

3. автобіографія - зразок;

4. ксерокопія паспорту батьків (або, осіб, які їх заміняють)

5. оригінал та ксерокопія свідоцтва про народження юнака;

6. оригінал та ксерокопія ID паспорта з Витягом з Єдиного держ.демогрфічного реєстру (додаток до паспорту)

7. характеристика й табель успішності за дев'ятий клас (за І семестр), засвідчений підписом директора і печаткою загальноосвітнього навчального закладу. А на день прибуття для здачі іспитів ОРИГІНАЛ та Ксерокопію Свідоцтва про базову загальну середню освіту з додатком;

8. чотири фотокартки розміром 3х4 см (без головного убору);

9. довідка про склад сім'ї (форма 3);

10. ідентифікаційний код юнака та ксерокопія;

11. довідка про відсутність на обліку в органах УМВС України;

12. довідка про відсутність на обліку в наркологічному диспансері;

13. довідка про відсутність на обліку в психоневрологічному диспансері;

14. довідка з місця роботи батьків (опікунів);

15. ксерокс посвідчення про пільги вступника (батьки - учасники бойових дій, військовослужбовці силових структур МОУ, СБУ, Нац.гвардії, Поліції, ДСНС або учасники ЧАЕС, діти-сироти, багатодітні сім'ї)

16. документи, які підтверджують досягнення юнака у навчанні та спорті.


МЕДИЧНІ ДОКУМЕНТИ:

Одну папку зав'язками для оформлення медичної справи, в якій:

1. довідка (форма 0 - 86 у) та ксерокопія;

2. довідка про щеплення (форма 63) та ксерокопія;

3. електрокардіограма із заключенням фахівця, зроблена протягом місяця до 01.07 року вступу;

4. флюорограма (САМ ЗНІМОК) придатних пазух носу з заключенням фахівця;

5. флюорографія - рентген легенів (САМ ЗНІМОК) із заключенням фахівця + заключення фтизіатра ;

6. рентген стоп ніг з заключенням фахівця;

7. довідка про групу крові та резус фактор;

8. проба Руфьє (надається терапевтом дитячої поліклініки, щодо можливості організму відновлятися після фізичного навантаження).

 

   Юнаки, які мають право на зарахування до ліцею поза конкурсом та на першочергове зарахування додатково надають у приймальну комісію документи про право на пільги.

Начальник ліцею до 01 липня повідомляє юнаків про їх зарахування кандидатами до вступу до ліцею та термін прибуття на вступні випробування.

Вступники прибувають до ліцею у зазначений їм термін. Вступники з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьікв забезпечуються відповідними місцевими державними адміністраціями коштами для проїзду лдо ліцею та назад у разі відмови в прийманні до ліцею, безкоштовним житлом та харчуванням за нормами утримання ліцеїстів.   

Вступники проживають за межами ліцею  і прибувають тільки на консультації та для проходження вступних випробувань. 

   Оцінка індивідуальних професійно-психологічних якостей включає: оцінку військової направленості, рівня психологічної стійкості та спроможності до навчання.

   Медичний огляд вступників проводиться згідно з "Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України". Наказ МОУ № 402 від 14.08.2008 р.

   Перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться відповідно до таблиці критеріїв оцінювання виконання нормативів.

   Вступники, які не витримали фахові вступні випробування до вступних іспитів не допускаються.

Вступники, які закінчили 9 клас загальноосвітнього навчального закладу й отримали свідоцтво з відзнакою, складають тільки іспит з математики. У разі складання його з оцінкою "відмінно" вони звільняються від вступного іспиту з української мови.

   Вступники, які в призначений час не прибули на один з іспитів без поважних причин, до складання вступних іспитів не допускаються.

   При отриманні незадовільної оцінки повторне складання іспиту не дозволяється.

   Для письмових іпистів з математики виділяється три академічні години, з української мови - одна година. Максимальна рейтингова оцінка за іспити складає: з математики - 36 балів, з української мови - 36 балів.

   Апеляції на результати вступних іспитів розглядає апеляційна комісія в день оголошення оцінок.

   Особи, які успішно витримали вступні випробування, зараховуються до ліцею за конкурсом відповідно до кількості набраних балів.

   Прохідний бал визначається з урахуванням результатів професійно-психологічного обстеження, медичного огляду, перевірки рівня фізичної підготовленості та рейтингових оцінок за іспити і оголошується перед заключним засіданням приймальної комісії.

   Приймальна комісія в першу чергу розглядає зарахування до ліцею вступників, які користуються пільгами, решти вступників - у  порядку конкурсного відбору.

   Вступники, які вчинили грубі порушення дисципліни та порядку, до складання вступних випробувань не допускаються з будь-якого етапу їх проходження.

   Вступники, які не прийняті на навчання за результатами конкурсних випробувань, направляються до місця постійного проживання.

   Кожному з них видається довідка про результати складання вступних випробувань, яка підписується секретарем приймальної комісії і засвідчується гербовою печаткою ліцею.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ


Прийом до ліцею
Приклади вступних іспитів:
 • Математика
 • Українська мова
 • Фізична культура
 • Профвідбір


 • Інформація

  Наша преса


  Вступаємо до ВНЗ

  Форма входу

  Календар новин
  «  Липень 2024  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  Пошук по сайту