Меню сайту

Працівники ліцею

Фото в VK

Адреса ліцею
65076

 м.Одеса,
Профсоюзна, 9
(048) 761-68-61
(приймальна комісія); 

Official Web-Site:
www.odvl.at.ua
E-mail:
odvl@ukr.net

Ми в соц. мережі:
facebook


Друзі сайту

Статистика

статистика посещений


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Україні


Відеоролік про нас...
  


До Одеського ліцею приймають лише учнів, що закінчили 9 класів, тобто юнаків 15-16 років!
Одеський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою
є середнім загальноосвітнім навчальним закладом із поглибленим вивченням основ захисту Батьківщини, військової етики та фізичної підготовки

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ (АБО ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІЩАЮТЬ)

   Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою є державним закладом загальної середньої освіти. 

   Ліцей - заклад інтернатного типу з військово-професійною спрямованістю навчання і виховання, діяльність якого фінансується з державного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

   За рахунок державних коштів учні ліцею (на весь період навчання, крім канікул) забезпечуються навчанням, 5-ти разовим харчуванням (відповідно до норм, установлених законодавством), цілодобовим проживанням у спеціально обладнанних приміщеннях - спальному корпусі (без оплати комунальних послуг та прання постільної та натільної білизни).

   Учні ліцею стипендію НЕ отримують, не користуються правом безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

   Життєзабезпечення цілодобового перебування вихованців в ліцеї здійснюється з залученням коштів батьків, через Батьківську раду роти ліцеїстів.

   Обрана Батьківська рада, яка є добровільним органом громадського самоврядування, створюється на основі єдності інтересів батьків щодо реалізації прав та обов'язків своїх дітей під час організації їх життєдіяльності у ліцеї.

   Батьківська рада за рахунок коштів батьків, централізовано забезпечує ліцеїстів: літньою та зимовою формою одягу, теплою натільною білизною, курткою зимовою, шапками зимовою та спортивною, флягою армійською, спортивним костюмом, спортивними футболкками та шортами (єдиного зразка).

   Також батьківська рада здійснює та фінансово забезпечує заходи щодо культурного розвитку дитини: відвідування музеїв, театрів, екскурсій, покращення навчально-матеріальної бази та проводить ремонтні роботи навчальних та житлових приміщень, закріплених за ротою.

   На загальних зборах Батьківської ради роти складається та відкрито оголошується кошторис необхідних витрат на одного вступника, в тому числі для підтримки санітарно-побутових умов у порядку та за нормами, встановленими законодавством. Батькам необхідно щомісячно здійснювати внесок до Батьківської ради роти, у розмірі що встановлено Батьківською радою з розрахунку на одного ліцеїста.

   Збір та розпорядження коштами відноситься до компетенції тільки Батьківської ради роти, яка обирається на загальних зборах батьків, після здачі іспитів та проведення мандатної комісії. Вибори Батьківської ради роти здійснюється за допомогою та під контролем керівництва навчального закладу.

   Звіт батькам про використані кошти, Батьківська рада роти надає в строки, встановлені загальними батьківськими зборами роти під час зборів батьків данної роти.

 

Начальник ліцею - Додул Володимир Олексійович (тел. (048)-761-68-61)

Фахівець ІІ категорії, секретар приймальної комісії - Гінда Юлія Олександрівна (тел. (048)-746-61-63)

Адреса ліцею: 65074, м. Одеса, вул. Профспілкова 9.

Проїзд:

- маршрутне таксі № 232 від Центрального автовокзалу до зуп. "Туристська"

- тролейбус №9 від зупинки від зуп. "Куликове поле" (пройти через площу, напроти ЖД вокзалу) до зуп. "Академіка Філатова" із пересадкою на тролейбус № 12 до зуп. "Туристська"

- тролейбус №10 від зупинки від зуп. "ЖД вокзал" до зуп. "Академіка Філатова" із пересадкою на тролейбус № 12 до зуп. "Туристська"

- маршрутне таксі № 168 (для місцевих)  до зуп. "Дитяча полікліника на вул. Радісна"


Прийом до ліцею
Приклади вступних іспитів:
 • Математика
 • Українська мова
 • Фізична культура
 • Профвідбір


 • Інформація

  Наша преса


  Вступаємо до ВНЗ

  Форма входу

  Календар новин
  «  Червень 2024  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Пошук по сайту