Меню сайту

Працівники ліцею

Фото в VK

Адреса ліцею
65076

 м.Одеса,
Профсоюзна, 9
(048) 761-68-61
(приймальна комісія); 

Official Web-Site:
www.odvl.at.ua
E-mail:
odvl@ukr.net

Ми в соц. мережі:
facebook


Друзі сайту

Статистика

статистика посещений


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Україні


Відеоролік про нас...
  


До Одеського ліцею приймають лише учнів, що закінчили 9 класів, тобто юнаків 15-16 років!
Одеський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою
є середнім загальноосвітнім навчальним закладом із поглибленим вивченням основ захисту Батьківщини, військової етики та фізичної підготовки

    Ліцей є середнім загальноосвітнім навчальним закладом з військово-професійною спрямованістю навчання та виховання.

    Головним завданням ліцею є: виховання у ліцеїстів високих моральних якостей, дисциплінованості, любові до військової служби та професії офіцера, підготовка вихованців для подальшого навчання у вищих  навчальних закладах єдиної системи військової освіти України.

     Графік роботи закладу: цілодобово.

     Кількість вчителів: 25,  з них мають кваліфікаційну категорію:

  "спеціаліст" - 7
  "спеціаліст ІІ категорії" - 2
  "спеціаліст І категорії" - 7
  "спеціаліст вищої категорії” - 9 
    звання:
  "вчитель-методист" - 5
  "старший вчитель” - 4
     нагороди:
  "відмінник освіти" - 2
     викладають:
   Доктор фізико – математичних наук, професор, член - кореспондент академії наук технологічної кібернетики. – 1.
   Кандидат фізико  –  математичних  наук, доцент по кафедрі фізики, приват  професор – 1.
   Кандидат фізико  –  математичних  наук, доцент – 1.
   Кандидат педагогічних наук, доцент – 1.

     Кількість дітей: державне замовлення - 150 вихованців.

      Перелік класів та мова навчання: 6 взводів - 1 курс (10 клас) - 11, 12, 13 взводи; 2 курс (11 клас) - 21, 22, 23 взводи; мова навчання українська, вивчення іноземних мов: англійська.

     Девіз  ліцею: „Мета. Навчання. Батьківщина.”.

  Основні зусилляпедагогічного колективу спрямовані на подальшу роботу над проблемою: "Забезпечення повноцінного розвитку людини, її свободи і гідності як гармонійної особистості, готової до захисту Батьківщини ".

  Для проведення занять залучаються викладачі провідних вищих навчальних закладів міста Одеси, широко використовується науково – матеріальна база вищої школи. 

   Високу оцінку ліцей отримав під  час  відвідування Президентом України, членами комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, депутатами Верховної ради України, Міністром оборони України, військовими та цивільними делегаціями з Австрії, Великобританії, Китаю, США, Словаччини, Туреччини, Франції, Чехії.
   За час існування ліцею його закінчило більше 900 вихованців. Серед  випускників ліцею є військовослужбовці учасники миротворчих операцій під егідою ООН.
  Навчання ліцеїстів проводиться в обладнаних спеціалізованих навчальних класах. В ліцеї додатково викладаються   історія українського війська, основи військової етики та психології, військова підготовка та поглиблено основи захисту Батьківщини. 

 

   Наприкінці  1 курсу, на протязі місяця проводяться заняття у літньому польовому  таборі, з залученням  бойової техніки, штатного навчального озброєння.

   В ліцеї створено всі умови для всебічного розвитку особистості, передбачено сім годин навчальних занять, три години для самопідготовки, п’ять годин на  неділю для проведення позакласних заходів (культурно-виховної та просвітницької роботи, спортивно-масової роботи).
   Багато уваги  в ліцеї приділяється розвитку військово - прикладних видів спорту. Серед вихованців та випускників ліцею є переможці міських, обласних, чемпіонатів України та міжнародних змагань. В ліцеї створено відповідний морально-психологічний клімат, метою якого є формування доброзичливих, толерантних відносин, які направлені на взірцевість у поведінці та навчанні, на формування почуття честі та гідності.
   Навчання ліцеїстів проводиться в 12 спеціалізованих навчальних класах (клас Військово-повітряних сил, клас Протиповітряної оборони, клас Військово-морських сил, клас Сухопутних військ, клас ЗЗМУ, клас ПЕОМ на 12 робочих місць, обладнаних сучасними комп'ютерами, лінгафонний кабінет для вивчення іноземної мови, хімічний клас, відео клас, танцювальний клас, клас української мови та літератури, історико – народознавча світлиця), крім того,  обладнані сучасними тренажерами та спортивним інвентарем 2 кімнати для занять спортом.

Для проведення занять з фізичної підготовки використовуються спортивні містечка та спортивний зал військового містечка.

   Бібліотека ліцею налічує 14000 підручників та навчальних посібників з них біля 4000 складають підручники. Надходження за 2007 рік тільки художньої та науково – популярної літератури склало біля 800 примірників.

    Командування ліцею приділяє увагу забезпеченню бібліотеки інформаційними, нормативно – правовими та фаховими періодичними  виданнями. За рахунок залучення бюджетних та позабюджетних коштів здійснена передплата 27 найменувань. Що забезпечує викладачів, офіцерів, ліцеїстів необхідною навчальною, науковою, методичною та художньою літературою, періодикою та позитивно впливає на поліпшення навчально-виховного процесу.


Прийом до ліцею
Приклади вступних іспитів:
 • Математика
 • Українська мова
 • Фізична культура
 • Профвідбір


 • Інформація

  Наша преса


  Вступаємо до ВНЗ

  Форма входу

  Календар новин
  «  Липень 2024  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  Пошук по сайту