Меню сайту

Працівники ліцею

Фото в VK

Адреса ліцею
65076

 м.Одеса,
Профсоюзна, 9
(048) 761-68-61
(приймальна комісія); 

Official Web-Site: www.odvl.at.ua
E-mail:
odvl@ukr.net

Ми в соціальній мережі http://vk.com/odvl_odessa

Друзі сайту

Статистика

статистика посещений


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода в Україні


Відеоролік про нас...
  


До Одеського ліцею приймають лише учнів, що закінчили 9 класів, тобто юнаків 15-16 років!
Одеський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою
є середнім загальноосвітнім навчальним закладом із поглибленим вивченням основ захисту Батьківщини, військової етики та фізичної підготовки

Умови прийому до ліцею:

Ліцей забезпечує здобуття вихованцями повної загальної середньої освіти і здійснює їх допрофесійну військову підготовку.

Випускники ліцею отримують атестат про повну загальну середню освіту державного зразка і направ-лення від командування ліцею, з урахуванням результатів навчання та особистих здібностей юнака, на навчання до військових вищих навчальних закладів ЗС України та інших військових формувань України, а також військових навчальних підрозділів цивільних вищих навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

До ліцею приймаються юнаки - громадяни України віком 15-16 років на рік вступу, які здатні за морально-психологічним та станом здоров'я навчатися в ліцеї і виявили бажання стати офіцерами Збройних Сил та інших військових формувань України та мають базову загальну середню освіту. У юнаків, які мають у табелі успішності за дев'ятий клас (1 cеместр) оцінки нижче 4 балів та не вивчали у навчальному закладі англійську мову, документи не приймаються.              

Відбір вступників проводиться на підставі вивчення особової справи юнака; зарахування - за результатами вступних іспитів.

Вступні іспити передбачають:

- фахові вступні випробування: професійно-психологічне обстеження, медичний огляд,  перевірка рівня фізичної підготовленості;

- вступні іспити із загальноосвітніх дисциплін: українська мова (тести); математика (тести та письмове рішення певних задач).

 

Вступники, які не витримали фахові вступні випробування, до вступних іспитів не допускаються.

Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних іспитів, зараховуються діти-сироти та діти, які залишилися без опіки (піклування) батьків, а також діти, у яких один з батьків-військовослужбовців загинув при виконанні службових обов'язків.

Першочергове право на зарахування до ліцею при рівності набраних балів мають юнаки з числа дітей-сиріт, дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, дітей, батьки, яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків та дітей з багатодітних сімей.

 

Юнаки, які виявили бажання вступити до ліцею, подають особисто або надсилають до ліцею поштою в термін з 01 квітня до 30 червня 2018 року

наступні документи:

1. особиста заява вступника;

2. заява батьків (або, осіб які їх заміняють);

3. автобіографія;

4. ксерокопія паспорту юнака (з 14 років);

5. характеристика й табель успішності за дев'ятий клас (за І семестр), засвідчений підписом директора і печаткою загальноосвітнього навчального закладу;

6. чотири фотокартки розміром 3х4 см (без головного убору);

7. довідка про склад сім'ї (форма 1) з місця регістрації проживання за адресою;

8. довідка з місця роботи батьків (опікунів);

9. дві папки з зав'язками для оформлення особової та медичної справи;

10. ксерокопія ідентифікаційного коду юнака;

12. довідка про відсутність на обліку в органах УМВС України;

13. довідка про відсутність на обліку в наркологічному диспансері;

14. довідка про відсутність на обліку в психоневрологічному диспансері;

15. ксерокс посвідчення про пільги вступника (батьки - учасники бойових дій, військовослужбовці або учасники ЧАЕС, діти-сироти, багатодітна родина та т.ін.)

16. документи, які підтверджують досягнення юнака у навчанні та спорті;

17. свідоцтво про базову загальну середню освіту + ксерокопія.


Медичні документи:

1. довідка (форма 0 - 86 у) та ксерокопія;

2. довідка про щеплення (форма 63) та ксерокопія;

3. електрокардіограма із заключенням фахівця;

4. флюорограма (САМ СНИМОК) придатних пазух носу з заключенням фахівця;

5. флюорографія - рентген легенів(САМ СНИМОК) із заключенням фахівця;

6. рентген стоп ніг (САМ СНИМОК) з заключенням фахівця;

7. довідка про групу крові та резус фактор;

 

Юнаки, які мають право на зарахування до ліцею поза конкурсом та на першочергове зарахування додатково надають у приймальну комісію документи про право на пільги. 

Начальник ліцею до 1 липня повідомляє юнаків про їх зарахування вступниками до ліцею та термін прибуття на вступні випробування.

Вступники прибувають до ліцею у зазначений їм термін. Вступники з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, забезпечуються відповідними місцевими державними адміністраціями коштами для проїзду до ліцею та назад у разі відмови в прийманні до ліцею з посиленою  військово-фізичною  підготовкою,  безкоштовним  житлом та харчуванням за нормами утримання ліцеїстів.

Усі інші вступники проживають за межами ліцею і прибувають тільки на консультації та для проходження вступних випробувань. 

Оцінка індивідуальних професійно-психологічних якостей включає: оцінку військової направленості, рівня психологічної стійкості та спроможності до навчання.

Медичний огляд вступників проводиться згідно з "Положенням про військово-лікарську експертизу та медичний огляд у Збройних Силах України".

Перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться відповідно до таблиці критеріїв оцінювання виконання нормативів.

Вступники, які закінчили 9 клас загальноосвітнього навчального закладу й отримали свідоцтво з відзнакою, складають тільки іспит з математики. У разі складання його з оцінкою "відмінно" вони звільняються від вступного іспиту з української мови.

Вступники, які в призначений час не прибули на один з іспитів без поважних причин, до складання вступних іспитів не допускаються.

При отриманні незадовільної оцінки повторне складання іспиту не дозволяється.

Для письмових іпистів з математики виділяється три астрономічні години, з української мови - одна година. Максимальна рейтингова оцінка за іспити складає по 60 балів.

Апеляції на результати вступних іспитів розглядає апеляційна комісія в день оголошення оцінок.

Особи, які успішно витримали вступні випробування, зараховуються до ліцею за конкурсом відповідно до кількості набраних балів.

Прохідний бал визначається з урахуванням результатів професійно-психологічного обстеження, медичного огляду, перевірки рівня фізичної підготовленості та рейтингових оцінок за іспити і оголошується перед заключним засіданням приймальної комісії.

Приймальна комісія в першу чергу розглядає зарахування до ліцею вступників, які користуються пільгами, решти вступників - у  порядку конкурсного відбору.

Вступники, які вчинили грубі порушення дисципліни та порядку, до складання вступних випробувань не допускаються з будь-якого етапу їх проходження.

Вступники, які не прийняті на навчання за результатами конкурсних випробувань, направляються до місця постійного проживання.

Кожному з них видається довідка про результати складання вступних випробувань, яка підписується секретарем приймальної комісії і засвідчується гербовою печаткою ліцею.


Прийом до ліцею
Приклади вступних іспитів:
 • Математика
 • Українська мова
 • Фізична культура
 • Профвідбір


 • Інформація

  Наша преса


  Вступаємо до ВНЗ

  Форма входу
  Логін:
  Пароль:

  Календар новин
  «  Лютий 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728

  Пошук по сайту