Меню сайту

Міні-чат

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 »
Польовий вихід пройдено!
 
Близько сотні вихованців Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою під керівництвом офіцерів навчального закладу пройшли практичний вишкіл в рамках навчально-польового збору. Захід проводився на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса).
 
Упродовж трьох тижнів військові ліцеїсти опановували широкий спектр практичних умінь та навичок початкової армійської підготовки. З юнакам були проведені заняття із тактичної, вогневої та інженерної підготовки, топографії та умінню орієнтуватися на місцевості, дій у складі бойових груп та механізованих відділень в наступі та обороні, захисту від зброї масового ураження тощо. У вільний від занять час з ліцеїстами було проведено численні спортивні змагання із легкої атлетики та ігрових видів спорту.
 
На завершення навчально-польового збору його учасники взяли участь у військовій грі із здійсненням двадцятикілометрового маршу й відпрацюванням усіх набутих елементів початкової військової підготовки.
 
Саме після польового виходу ліцеїсти сміливо називають себе справжним бійцем та вважають, що мають право називатися старшокурсниками! "Такої чоловічої школи не проходять звичайні школяри!" -  кажуть вони повертаючись додому на літні канікули! А попереду ще один рік навчання та здійснення мрії - вступ до вищого навчального закладу, отримання погонів курсантів!
 
            
Переглядів: 69 | Додав: Aleksandra | Дата: 21.06.2018

ВИПУСКНИЙ!!!
 
В Одеському військовому ліцеї 26 травня пройшов випускний! Сьогодні на плацу тим, хто пройшов два роки з погонам на плечах, були вручені значки випускників ліцею! В 10.00 зібралися вчителі, офііцери, батьки, гості та, навіть, випускники ліцею! Крокуючи чітким кроком внесено державний флаг. Випускники прощаються з ліцеєм - стають на коліно, потім рівними чіткими колонами в останнє проходять перед трибуною. Заспівав випускник ліцею - Мусієнко Денис, пройшли показові з рукопашки та на плацу з'явилися чарівні випускники з дівчатками... Юність крокує з ліцею...

 

Переглядів: 64 | Додав: Aleksandra | Дата: 30.05.2018

Були обрані підручники для 10-х класів!
 
Згідно листа Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів від 13.04.2018 р. № 332 та листа МОНУ № №1/9-222 від 11.04.2018 про вибір і замовлення підручників для 10 класу, у період з 17 по 27 квітня 2018 року вчителі ліцею  ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 10 класу, та прийняли колегіальне рішення про вибір проектів підручників. З копією протоколу засідання педагогічної ради щодо замовлення обраних підручників, можна ознайомитися нижче:   
 
   
Переглядів: 87 | Додав: Aleksandra | Дата: 28.04.2018

С любовью к Одессе. Основатели города. Встреча Вторая
 
24 апреля в Одесском лицее с усиленной военно-физической подготовкой сотрудники центральной городской библиотеки им. Франко провели второе мероприятие «С любовью к Одессе. Основатели города» из цикла «Путешествие во времени».
 
Героями второй встречи стали одесские градоначальники - благотворители и меценаты: Михаил Семенович Воронцов и Григорий Григорьевич Маразли. Заведующая сектором менеджмента и маркетинга Ирина Серебренникова провела небольшой блиц-опрос по предыдущей лекции. Ребята активно отвечали на вопросы, вспоминали даты и события. По их оживленным ответам было видно, что путешествие во времени их очень заинтересовало и они ждут продолжения. После небольшой разминки лицеисты познакомились с героической биографией Михаила Воронцова, посмотрели небольшой фильм о нем и с удивлением и восхищением загибали пальцы, подсчитывая его деяния на благо нашего города. В основе всех его поступков лежал кодекс чести, усвоенный с раннего детства, который он неукоснительно соблюдал в течение всей жизни. История второго героя, Григория Маразли, вызвала не меньшее восхищение у аудитории. Методист Наталья Бутт сумела донести до слушателей основной мотив действий данного исторического лица, который был начертан на фамильном гербе – «Честь - паче почести».
 
И Михаил Воронцов, и Григорий Маразли были преданны своему народу, стране, с достоинством выполняли свой долг и завещали потомкам служить честно. Ведущие встречи пожелали молодым людям брать пример с этих замечательных, достойных восхищения исторических деятелей.  
 
 
Переглядів: 58 | Додав: Aleksandra | Дата: 25.04.2018

В нас пройшли вчення!
 
Напередодні вихідного дня, посеред заняття всі почули голосний звук пожежної тривоги! Згідно всіх правил та вимог ліцеїсти залишили свої навчальні класи, разом із вчителями. Перевірили наявність особового складу у своїх взводах та зібралися на плацу ліцея.
 
Насправді, нічого погано не сталося! Це була навчальна тривога! 
 
Вийшовши на вулицю, всі побачили пожежну машину! Ліцеїстів навчили користуватися вогнегасником, а також пожежна бригада продемонструвала здібності тушіння відкритого вогню! Після гасіння вогню всі змогли повернутися до освітнього процесу. 
 
Після уроків на вихованців чекали ще майстер-класи: з надання домедичної допомоги та з користування протигазами.
 
              
Переглядів: 105 | Додав: Aleksandra | Дата: 24.04.2018

Ко дню освобождения Одессы...
 
5 апреля в Одесском лицее с усиленной военно-физической подготовкой сотрудники центральной городской библиотеки им.Франко провели первое мероприятие «С любовью к Одессе. Основатели города» из цикла «Путешествие во времени». Ведущие встречи - заведующая сектором менеджмента и маркетинга Ирина Серебренникова и методист Наталья Бутт, используя мультимедийные средства вместе с аудиторией отправились в далекое прошлое.
 
Ребята познакомились с историей Северного Причерноморья, с героями взятия Очакова и Измаила, с отважными казацкими предводителями Антоном Головатым и Захарией Чепигой. Но это была предыстория сегодняшней встречи. Главными героями мероприятия были те, которых с благодарностью и любовью вспоминают одесситы вот уже несколько столетий. Это основатели Одессы, ее градоначальники – адмирал Иосиф Дерибас и его друг военный инженер Франц де Волан, герцог Арманд де Ришелье и граф Александр Ланжерон. Знаменитые французы, которым Одесса обязана своим становлением и путевкой в жизнь, как живые предстали перед лицеистами. Молодые люди вместе с отрядом Иосифа Дерибаса штурмовали крепость Ени -Дунью и закладывали первый камень в основание юной Одессы, садили вместе с герцогом Ришелье акации и сражались с чумой, открывали с графом Ланжероном Ришельевский лицей и ботанический сад. Виртуальная прогулка по улицам и площадям, названным в честь героев встречи и гимн Одессы, в исполнении Леонида Утесова стали логическим завершениям первого путешествия.
 
       
Переглядів: 98 | Додав: Aleksandra | Дата: 15.04.2018

АБІТУРІЄНТ!!! МРІЄШ СТАТИ ЛІЦЕЇСТОМ?
 
Мрієш стати ліцеїстом? Хочеш зробити перший крок до офіцерських погон? Чи просто пройти справжню чоловічу школу мужності? Подавай документи до Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою!
 
Наш навчальний заклад - це звичайний ліцей, в якому велика увага приділяється спорту та військовому вихованню. АЛЕ!!! Окрім цього, ліцеїсти посилено опановують такі дисципліни, як англійська мова, фізика та математика. Саме з цих предметів складають ЗНО для вступу до Вищих Військових навчальних закладів та закладів різноманітних структур (МВС, СБУ і т.ін). 
 
Для кожного випускника ліцей - це рідна домівка, куди завжди повертаються зі словами подяки! Серед випускників багато офіцерів, командирів батальйонів, командирів пограничних отрядів та звичайних фахівців не військової справи! В нашому ліцеї ти знайдеш друзів на все життя!
 
Вступаючи до ліцею, ти повинен розуміти, що будеш проживати поруч із товарищами, повинен бути готовим обходитися без батьків, самостійно розподіляти вільний час, якого майже нема! Проте! Саме це навчить тебе самостійності, дисциплінованості, розширить твій кругозір та значно вплине на твої думки!
 
Наші вихованці не тільки проживають у стінах ліцею та навчаються, в нас кожний знайде заняття по душі - від рукопашного бою до чарівного вальсу! Ліцеїсти завжди є почесними гостями на різноманітних заходах міста Одеси, приймають участь у конкурсах та олімпіадах, відвідують музеї та театри!
 
Вирішив? Тоді збирай документи та відправляй їх поштою або приїжджай та пройди коридорами ліцею сам! Чекаємо на тебе з 01 квітня 2018 року (у робочі дні тижня з 9.00 до 17.00). Документи можна привозити частинами! Залишилися ще питання? Пишіть нам на форум чи у соціальній мережі або присилайте листи на електронну пошту (odvl@ukr.net).
 
       
Переглядів: 116 | Додав: Aleksandra | Дата: 01.04.2018

В ліцеї пройшов день числа Пі!
 
14 березня ми відсвяткували день народження числа Пі, яка власно співпадає з днем народження видатного вченого - Альберта Енштейна. Зазвичай свято розпочинається о 1:59 ночі, що разом з датою складає перші шість знаікв числа Пі (3, 14 1 59). В цей день під керівництвом викладача математики  Леонавічус Зої Олегівни ліцеїсти не тільки дізналися багато цікавого, а також пограли у математичні ігри та отримали солодкі ласощі у нагороду!
 
   
Переглядів: 53 | Додав: Aleksandra | Дата: 15.03.2018

 

Переглядів: 94 | Додав: Aleksandra | Дата: 07.03.2018

15 февраля - день вывода войск из Афганистана!
 
 
 
 
 
Афганистан - страшное слово для многих матерей, жен, детей.
Афганская война с 1979 по 1989 год.
9 лет и 51 день... и почти 26000 убитых там...
защитников...отцов...дедов...парней...сыновей.
 
     
Переглядів: 785 | Додав: Aleksandra | Дата: 15.02.2018

Форма входу
Логін:
Пароль:

Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Designed by Czech 2018 © Всі права захищені
За довідками звертайтесь за допомогою форми зворотнього зв'язку або за телефоном 8-093-600-88-77